O mnie

Bardzo się cieszę, że jesteś. Skoro trafiłaś/eś na mojego bloga, to pewnie szukasz rozwiązań na rodzicielskie problemy, które pomogą budować relację z dziećmi. Może masz wcześniaka czy bliźniaki i szukasz wsparcia w codziennych wyzwaniach?

Jako mama bliźniaków i wcześniaków uczestniczę od ponad 4 lat w różnych programach wczesnego wspomagania rozwoju. Współpracujemy z różnymi terapeutami i psychologami. Im lepiej rozumiałam jak funkcjonują dzieci i czego potrzebują, tym większą widziałam przepaść między założeniami i celami rodzicielstwa, a powszechnie stosowanymi metodami. 

To zmotywowało mnie do szukania narzędzi, które bardziej niż tradycyjne metody wychowawcze, odpowiadałyby na potrzeby dzieci i budowały prawdziwe relacje.  Zaczęłam pogłębiać wiedzę na tematy związane z rozwojem, relacjami i emocjami. Dzięki temu, rodzicielstwo stało się dla mnie okresem rozwoju, zmiany przekonań i pogłębienia świadomości samej siebie.  

Nazywam się Anna Niebylska. Jestem certyfikowaną edukatorką rodziców w zakresie Pozytywnej Dyscypliny, metody wychowawczej opartej na wzajemnym szacunku, miłości i współpracy, która nie uznaje kar i nagród. Ukończyłam roczne studium NVC, oparte na komunikacji empatycznej.

Mam za sobą również Kurs ABC Emocji – Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ I) – dzięki któremu dowiedziałam się jak pracować z przekonaniami i emocjami. Studiuję drugi, wymarzony kierunek – Psychologię. Jednak najlepszymi nauczycielami są moje przedszkolaki – Kacper i Wojtek.  

Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc napisz się do mnie na niebylska.anna@gmail.comWspieram rodziców małych dzieci i niemowląt przez spotkania indywidualne online. Więcej znajdziesz w zakładce Oferta

 

 

 

Comments are closed.