O mnie

Do niedawna wszystko szło zgodnie z planem. Skończone studia, ślub, praca, własne mieszkanie i wymarzona ciąża. A tu  niespodzianka… Tego nie spodziewał się nikt 🙂 Kiedy dowiedziałam się, że zostanę podwójną mamą, byłam szczęśliwa i przerażona jednocześnie. W jednej chwili stałam się mamą bliźniaków, w tym wcześniaków i aniołków z różkami – Kacpra i Wojtka. Bycie mamą to niesamowite doświadczenie, ale mama do kwadratu to dopiero wyzwanie!

Pracuję w Dziale Zakupów pewnej międzynarodowej firmy, a prywatnie jestem szczęśliwą mama, która zdecydowała skupić teraz swoją uwagę na moich wcześniakach, ich zdrowiu i byciu blisko nich. Z miłością do podróży, zajęć fitness, tańca, blogowania i czytania książek. Najchętniej o rodzicielstwie, rozwoju dziecka i psychologii. Śmieję się, że chyba minęłam się z powołaniem. W wolnym czasie piszę bloga, bo chcę dzielić się tym, co wartościowe, sprawdzone i praktyczne.  Ciągle kombinuję co tu zrobić, żeby jakoś sobie życie ułatwić.

Razem z chłopcami na co dzień uczestniczę w zajęciach wczesnego rozwoju dziecka, gdzie spotykamy się z różnymi specjalistami – fizjoterapeutą, pedagogiem, logopedą i psychologiem dziecięcym. Dzięki temu chłopcy robią ogromne postępy 🙂 a ja jako mama ciągle uczę się nowych i ciekawych rzeczy. Postanowiłam  podzielić się z Wami tym, co ważne dla małych skarbów.

Mam nadzieję, że spodoba się Wam tutaj i już z nami zostaniecie!

Pozdrawiam,

Ania

 

Comments are closed.